E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Burre e grua

Etiketim: burre e grua

Mister dy personat që shkonin në banesën e familjes Josifi, në...

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kombinat ku u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë kanë qenë të shumtë qytetarët që kanë informuar...

Trafikonin drogë, arrestohet burri dhe gruaja shqiptare në Itali

Policia italiane në Macerata ka arrestuar një burrë shqiptar 34 vjeç dhe gruan e tij shtatzënë, një 28-vjeçare, pasi në shtëpinë e tyre u...
WhatsApp DENONCO