E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Boksieri

Etiketim: boksieri

U mposht pa kushte nga Tyson Fury, Wilder: “Fitoi më i...

Deontay Wilder pësoi humbjen e parë mëngjesin e sotshëm në karrierën e tij. Së bashku me këtë rekord ai humbi dhe titullin e WBC....
WhatsApp DENONCO