E dielë, Qershor 20, 2021
Etiketimet Boiken Abazi

Etiketim: Boiken Abazi

KQZ regjistroi Boiken Abazin si kandidat për deputet, Arbër Zaimi: Qytetar...

KQZ regjistroi sot si kandidat të Vetëvendosjes në Shqipëri për zgjedhjet e 25 prillit Boiken Abazin. Përmes një postimi në rrjetet sociale, aktivisti i...

”Populli shkarkoi Ardi Veliun”/ Boiken Abazi: Qeveria ta hetojë dhe arrestojë

Drejtuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Boiken Abazi shprehet se në Euronews Albania se populli tashmë ka shkarkuar nga detyra Ardi Veliun. Abazi theksoi se...

Abazi: Rezolutë në Kuvendin e Shqipërisë për njohjen dhe dënimin e...

Drejtuesi i Qendrës Vetëvendosje në Shqipëri, Boiken Abazi, shprehet se s'ka më asnjë justifikim pse deputetët e Kuvendit të Shqipërisë nuk nisin procedurat për...

Boiken Abazi: Disa mashtrues profesionistë në Tiranë po përhapin shpifjen se...

Boiken Abazi, kreu i Vetëvendoesjes në Shqipëri shprehet se, në Tiranë, disa mashtrues profesionistë po përhapin shpifjen se qeveria Kurti u votua me vota...

“Po tentonin të na trembnin në gjyq”/ Drejtuesi i VV-së: Njerëzit...

Drejtuesi i Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Boiken Abazi, i pranishëm sot në protestën e dytë të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, tha se në...

Situata në Kosovë/ Boiken Abazi citon raportuesen e Kosovës në PE:...

Boiken Abazi, një prej drejtuesve të Vetëvendosjes në Tiranë, ka reaguar lidhur me situatën politike në Kosovë, pasi Kryeministri Albin Kurti deklaroi largimin e...
WhatsApp DENONCO