E martë, Maj 18, 2021
Etiketimet Biba

Etiketim: biba

I mbaroi mandati si Kryetar KQZ, Rama nuk e lë pa...

Ish-kryetari i KQZ, Denar Biba është zyrtarisht anëtar i Komisionit të Autoritetit të Konkurrencës. Projektvendimi i miratuar në Kuvend ditën e hënë me 91 vota...

Vasili-Denar Bibës: Ler sapunin mendo batanijet, nuk të shpëton Rama se...

Nënkryetari i LSI-snjë, Petrit Vasili, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, lidhur me deklaratat e Denar Bibës, ish-nënkryetar i KQZ-së, i cili...

Zgjedhjet e 2021, Biba i KQZ: Do jenë problematike, koalicionet me...

Nënkryetari i Komisionit Qendror i Zgjedhjeve Denar Biba parashikoi një vit zgjedhor problematik, duke iu referuar zgjedhjeve parlamentare të vitit 2021. I ftuar në emisionin...

Listat e hapura/ Biba i KQZ: Propozimi i PD për fletën...

Denar Biba, nënkryetar i KQZ, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka shprehur qëndrimin e tij lidhur me debatin për hapjen e listave dhe...

“Me Ramën s’kam marrëdhënie bese”/ Biba i KQZ: Identifikimi biometrik realizohet

Për Denar Bibën është hera e tretë që një marrëveshje për të shuar një konflikt politik, i kushton mandatin si anëtar i KQZ-së. “Më është...

Denari i KQZ fshin reagimin për Vorpsin/ Pse ndryshoi mendje Biba...

Nënkryetari i KQZ-së, Denar Biba, reagoi sot lidhur me veprimin e Arta Vorpsit, e shpallur si anëtare e Gjykatës Kushtetuese nga KED dhe Rilindja,...

Betimi i Vorpsit te noteri habit edhe Bibën e KQZ/ Vullnet...

Nënkryetari i KQZ-së Denar Biba, ka reaguar për betimin që Arta Vorpsi ka bërë tek noterja. Biba shprehet i habitur nga veprimi i...

Rasti Kajmaku/ Biba i Ramës: PD duhet përgëzuar, ia kaloi edhe...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi me 5 vota pro ndërprerjen e mandatit për Agim Kajmakun, kryebashkiakun e Rilindjes për Vorën, dalë nga votimet monopartiake...

Votoi pro shkarkimit/ Denar Biba: Kajmaku është i denjë, s’kemi ç’ti...

KQZ shkarkoi sot me 5 vota pro, nga të cilat 4 vota i përkasin përfaqësuesve të Rilindjes në këtë institucion, kryebashkiakun e Vorës, Agim...
WhatsApp DENONCO