E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet #Basha#Boldnews

Etiketim: #Basha#Boldnews

Basha: Sapo të vijmë në pushtet do të ndëshkojmë çdo krim

Lulzim Basha deklaron se nuk mund të ketë ndryshim të vërtetë në vend, pa patur ndeshkim të aferave dhe krimeve që janë bërë. Nuk...

Premtimi/ Basha: Do të rikthejmë taksën e sheshtë 9 përqind, do...

Kreu demokrat, Lulzim Basha tha në ‘Opinion’ se sapo opozita të vijë në pushtet do të kthejë taksën e sheshtë duke e bërë 9...

A e ‘tradhëtoi’ opozita Ilir Metën për datën e zgjedhjeve? Ja...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka komentuar në ‘Opinion’ deklarata e bëra nga presidenti meta se ai kishte marrë premtimin e opozitës për tu...

Mesazhi i Yuri Kim/ Basha: Rama është pas pazareve për Reformën...

Kryetari i PD u shpreh në Opinion, se është i bindur që Edi Rama është pas perpjekjeve për ndryshimet në reformën në drejësi. Basha theksoi...

Inceneratorët/ Basha: Rama i dha sot 720 mijë euro Bandës së...

Kreu i PD bëri një denoncim të fortë sonte në Opinion, kur tha se në këtë ditë, teksa mijëra familje skanë marre ndihmë gjatë...

Cila është pika që opozita nuk heq dorë nga tryeza e...

I ftuar në ‘Opinion’ kreu i opozitës Lulzim Basha ka folur për reformën në drejtësi. Ai deklaroi se opozita nuk do të tërhiqet nga...

A do të ketë marrëveshje të re me Ramën? Ja si...

Kreu i opozitës Lulzim Basha hodhi kategorisht poshtë në Abcnews, mundësinë për një marrëveshje të re mes tij dhe kryemisnitrit edi rama. Ai deklaroi se...

Basha: Për Ramën është jetike bllokimi i integrimit, përndryshe e pret...

Kreu i opozitës Lulzim Basha deklaroi edhe njëherë se kryeministri Edi Rama po bën të pamundurën që të bllokojë integrimin e Shqipërisë. Sipas tij nëse...

Basha: Do të plotësojmë rekomandimet e OSBE-ODHIR, nuk do lejojmë Ramën...

Kreu i opozitës Lulzim Basha i ftuar në Abcnews, deklaroi se opozita do të bëjë gjithçka për të plotësuar rekomandimet e OSBE-ODHIR për Reformën...

A do të ulet PD në treyezën e Reformës Zgjedhore/ Basha:...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka deklaroi pas protestës së thirrur nga artistët se PD dhe opozita e bashkuar kanë bashkuar forcat për një...

Basha: Shembja e Teatrit Kombëtar është fillimi i fundit të Ramës...

Kreu i opozitës Lulzim Basha deklaroi edhe njëherë se shembja eTeatrit Kombëtar është fillimi i shembjes së diktaturës dhe tiranisë së kryeministrit Edi Rama. Pas...

Basha: Ditën e hënë në orën 16:30 opozita dhe gjithë shqiptarët...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka konfirmuar se opozita e bashkuar dhe gjithë shqiptarët do të jenë ditën e nesërme në orën 16:30 në...

Basha paralajmëron dhunuesit e qytetarëve: Do të keni të njëjtin fat...

Kreu i opozitës Lulzim basha i ëhstë bashkuar kryetares së LSI-së Monika krymadhi duke u ulur në mes të rrugës. Basha ka paralajmëruar të gjithë...
WhatsApp DENONCO