Thaçi mbërrin në selinë ‘Blu’, takim me Lulzim Bashën

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi sapo ka mbërritur selinë e Partisë Demokratike në Tiranë, ku do të zhvillojë një takim dhe me liderin e opozitës Lulzim Basha.

Kreu i shtetit të Kosovës, ka mbërritur sot në Tiranë dhe në axhendën e tij parashikohet një sër takimesh me zyrtarë të lartë të shtetit shqiptar, mes tyre dhe ai me kreun e PD, Lulzim Basha.

LEXO EDHE  ‘Shtëpia e barit’ në Shkodër, lirohen 5 punonjësit e OSHEE! Emrat