E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Basha rama boldnews host domain

Etiketim: basha rama boldnews host domain

Basha nga njësia 10: Largimi i Ramës, detyrë patriotike

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, ka zhvilluar takime me qytetarë dhe biznese në njësinë 10 në Tiranë. Basha theksoi se ky kryeministër ka dështuar e...

Çështja e detit/ Basha: Dështimi më i madh i Ramës në...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka folur ndër të tjera në ‘Çim Peka Live’ edhe për dekretin e qeverisë greke për shtrirjen në...

Shqipëria e fundit për shpenzimet për shëndetësinë/ Basha: Rama nuk e...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka denoncuar edhe njëherë nga studio e ‘Kjo Javë’ në News 24, faktin që Shqipëria është e fundit...

Basha: Rama e orientoi ekonominë drejt inceneratorëve, i la qytetarët dhe...

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka folur srish për pandeminë dhe keqmenaxhimin e situatës nga qeveria Rama. I ftuar në ‘Ccim Peka Live’, Basha theksoi se Rama...

Akuzat e Ramës për Bashën/ Ish-kryeprokurori i EULEX: Nuk kanë asnjë...

Kryetari i PD, Lulzim Basha është përfshirë nga një valë akuzash nga kryeministri Edi Rama dhe mazhoranca që ai drejton lidhur me akuzat e...

Akuzat ndaj Bashës për raportin e Dick Marty/ PD i përgjigjet...

Drejtoresha e Zyrës së Shtypit në PD Elona Meço, ka demantuar akuzat e rreme të Ramës për ‘raportin’ e Dick Marty. Meçon shkruan se, Edi...

Basha i përgjigjet Ramës: E ka humbur kontrollin mbi pandeminë, por...

Kreu i opozitës Lulzim Basha me anë të një postimi në twitter thekson sërish se qeveria Rama e ka humbur betejën me pandeminë, dhe...

‘Ka shkuar 6 herë në aeroportin e Kukësit’/ Basha: Rama sillet...

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha iu përgjigj kreut të qeverisë, Edi Rama, që ishte sërish sot në aeroportin e Kukësit. “Ka shkuar gjashtë herë te...

‘Nuk ka më vaksina gripi’/ Basha: Kjo që po bën Rama...

Kreu i opozitës Lulzim Basha ka dekaruar ditën e sotme se Edi Rama i ka braktisur shqiptarët dhe i ka lënë vetëm përballë pandemisë. Në...

Covid 19/ Ja propozimet e Bashës për të përballuar valën e...

Kreu i opozitës Lulzim Basha në një bashkëbisedim me gazetarët deklaroi se vala e dytë e Covid ka ardhur në Shqipëri. Ai propozi rritjen e...

Basha: Ramën e kam mundur në 2011, do e mund sërish

Kreu i opozitës Lulzim Basha, gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët ka komentuar nervozizmin e kryeministrit Edi Rama gjatë ditëve të fundit. Basha tha se Rama...

Përse ndërhyri në emision kur po fliste Rama? Ja çfarë thotë...

Kreu i opozitës, Lulzim Basha, i ftuar në ‘Zonë e Lirë’ komentoi ndërhyrjen e një nate më parë në ‘Opinion’ gjatë kohës që ishte...
WhatsApp DENONCO