E hënë, Korrik 6, 2020
Etiketimet Bardhi

Etiketim: bardhi

Zgjedhorja, PD thirrje Ruçit: Ushtro kompetencat, Kuvendi të miratojë draftin konsensual...

Partia Demokratike, përmes Sekretarit të Përgjithshëm, Gazmend Bardhi, i ka kërkuar Kryeparlamentarit Gramoz Ruçi, që të ushtrojë kompetencat për miratimin sa më parë të...

Video/ Fantazisti shqiptar shënon për Levanten, shikoni çfarë bën 24-vjeçari

Skuadra e Levantes po kryeson 3-0 ndaj Real Betisit në ndeshjen e vlefshme për raundin e 32-të të La ligës. Tek Levante aktivizohet edhe...

Video/ Levante mund Espanyolin në transfertë, Bardhi dhuron spektakël

Levante ka triumfuar me rezultatin 1-3 në transfertë përballë skuadrës së Espanyolit. Deri në minutën e 67-të sfida ishte e barabartë në shifrat 1-1. Pikërisht...

Opinioni i Venecias, Bardhi: Konfirmon se Rama donte të kapte Kushtetuesen

Partia Demokratike, përmes Sekretarit të Përgjithshë, Gazmend Bardhi, ka përshëndetur vendimin e Komisionit të Venecias, që sipas tij, vulosi sot se regjimi në ikje...

Partizani merr fitoren e dytë radhazi, Bardhi nderon “Demat e Kuq”

Partizani ka fituar me rezultatin 1-2 kundër Flamurtarit, një ndeshje që rezultoi më e vështirë seç pritej për skuadrën e drejtuar nga Adolfo Sormani. “Demat”...

VIDEO/ “Flet si banda e Shijakut, vjedh si ajo e Durrësit”,...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, i ka kujtuar Kryeministrit Edi Rama përgjimet e ‘Bild’ për vjedhjen e votave në Durrës e...

Gazment Bardhi: Bota ofron testime, Rama gjoba dhe burg

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, nëpërmjet Facebook shprehet se ka 7 vite që kryeministri Rama u tregon shqiptarëve burgun dhe gjobat, gjë...

Bardhi: Ftesa e Ramës për bashkëpunim false, tashmë i ka ardhur...

Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama dhe ftesës që bëri për të bashkëpunuar me opozitën, ka ardhur dhe reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të...

VIDEO/ Blllokimi i shqiptarëve në pikat kufitare, Bardhi: Trajtimi nga Qeveria,...

Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, ka reaguar lidhur me situatën e bashkëqytetarëve në kufirin tokësor midis Shqipërisë dhe Greqisë, duke akuzuar Qeverinë...

“Tre gënjeshtrat e Edi Ramës” / Bardhi-Ramës: Boll me propogandë, shqiptarët...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, akuzon Kryeministrin Edi Rama se ka gënjyer dhe ka braktisur qytetarët. Bardhi shkruan se ai premtoi se gjithkush...

VIDEO/ Bardhi-Ramës: Boll ndave para për tendera e koncensione, ndihmo shqiptarët

Gazment Bardhi, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, ka treguar me fakte, se buxheti ka para, por nuk ka prioritet ndihmën për shqiptarët në...

“Buxheti i Shtetit e përballon krizën”/ Bardhi: Rama i ka ndarë...

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi deklaron se buxheti i shtetit ka para për të përballuar krizën nga koronavirusi, por akuzon kryeministrin Edi...

Publikoi videon/Bardhi i përgjigjet Ramës: Detyra e kryeministrit nuk është përhapja...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi i është përgjigjur me një shkrim kryeministrit Edi Rama, pas publikimit nga ky i fundit të...
WhatsApp DENONCO