E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Azi

Etiketim: azi

Turizmi në Azi-Paqësor më i godituri nga ndalimi pandemik i udhëtimeve

Udhëtimet ndërkombëtare kanë rënë gjatë pandemisë, dhe rajoni Azi-Paqësor ka qenë më i prekuri, sipas të dhënave të lëshuara nga organi i turizmit i...

E bujshme/ Ndeshjet e Premier League mund të luhen në Kinë

Një klub i Premier Ligës raportohet se ka hedhur idenë që 9-të ndeshjet e fundit të kampionatit anglez, të luhen aty ku filloi dhe...

Malajzianët ndotësit më të mëdhenj në Azi

Një raport i botuar sot renditi malajzianët si përdoruesit më të mëdhenj të paketimeve plastike, një vend që është përgjegjës për më shumë se...

Punëtorë nga Azia dhe Afrika/ Ja si po plotësohen vendet bosh...

Chandra Selli ka pak javë që ka lënë vendlindjen për të punuar si kamariere në Tiranë. Bashkëshorti i saj është zhvendosur në Itali, ndërsa...
WhatsApp DENONCO