E martë, Shtator 28, 2021
Etiketimet Arsyet

Etiketim: arsyet

Vetingu/ Kolë Hysenaj shpreson të fusë “sarajet e Korçës” në thesin...

Nga Boldnews.al Prokurori i Tiranës, Kolë Hysenaj, do të përballet sërish këtë të Enjte me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit, pas një seance dëgjimore të...

A je e dashuruar? Luana Vjollca tregon arsyet e udhëtimeve të...

Luna Vjollca kishte përgatitur një surprizë të bukur për të gjithë fansat e saj natën e 1 janarit. Moderatorja nuk pranon të dalë nëpër intervista...

Këto janë tre arsyet përse koronavirusi ka qenë kaq i ‘suksesshëm’

Përse është kaq i suksesshëm koronavirusi i ri? Disa ekspertë italianë kanë hedhur dje tezën se virusi ka pësuar mutacion dhe është bërë shumë...

7 arsye përse tradhtojmë

Skenari më i keq i një marrëdhënie është tradhtia. Dhe shpesh pyetja “A po më tradhton?” na mundon. Arsyet mund të jenë shumë dhe të...
WhatsApp DENONCO