E dielë, Korrik 5, 2020
Etiketimet Arrest me burg

Etiketim: arrest me burg

Lihen në qeli 8 anëtarë të bandës italo-shqiptare, 2 në kërkim

Gjykata e Posaçme ka caktuar masën e sigurisë “arrest ne burg” për 8 personat e arrestuar nga operacioni italo-shqiptar “Kulmi”. Në qeli janë lënë ...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrest me burg për dy mjekët...

Gjykata e Kurbinit ka caktuar masën ‘arrest me burg’ për dy mjekët, Besim Lama dhe Viktor Marku, të cilët akuzohen se mjekonin ilegalisht autorin...

Qëlloi me thikë shokun e tij, gjykata vendos arrest me burg...

Gjykata e Kavajës vendosi masën e sigurimit personal “arrest me burg” për shtetasin Isa Sula, 76 vjeç i cili pak ditë më parë plagosi...

Rrëmbimi i Jan Prengës/ Apeli rrëzon kërkesën e Hajrajve për liri

Gjykata e Apelit ka vendosur të rrëzojë kërkesën e Hajajve për daljen nga qelia. Apeli ka lënë në fuqi vendimin e Shkallës së Parë...

Urdhër-arresti për Kajmakun, ish-kryebashkiaku i Vorës apelon vendimin

Ish-kryebashkiaku e Vorës, Agim Kajmaku ka apeluar masën “arrest me burg” të dhënë ndaj tij. Kajmaku është i shpallur në kërkim nga policia që...
WhatsApp DENONCO