E martë, Prill 20, 2021
Etiketimet Apartamenti

Etiketim: apartamenti

“Sa kile fiq duhen”, rrjeti shpërthen në meme ndaj Veliajt/ Nuk...

Rrjeti ka shpërthyer në meme ndaj Kryebashkiakut, Erion Veliaj, i cili sipas një raporti të Birn, nuk justifikon dot blerjen e apartamentit me një...

Përfshihet nga flakët apartamenti në Durrës, dyshimet e para

Një apartament në katin e katërt të një pallati, pranë stacionit të Trenit në Durrës, është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Policia dhe zjarrfikëset...
WhatsApp DENONCO