E shtunë, Nentor 23, 2019
Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

Po tani Taulant/ Ish-deputeti thumbon Ballën për aksionin policor në Elbasan…

Luçiano Boçi ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale ndaj kreut të grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, i cili pak ditë më parë...

Lleshaj nuk ndalet në kërcënimet ndaj opozitës/ Do përballen me akuzën...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar ndaj protestës së djeshme të opozitës, ndërsa e cilësoi atë të dhunshme. Ai paralajmëroi drejtuesit e opozitës se...

Ina Zhupa i përvishet Veliajt/ Kryemashtrues që përflet vajzat, ke moralin...

Deklarata të papërgjegjshme të një kryebashkiaku mashtrues dhe betonizues, i ka cilësuar Zëdhënësja e PD-së, Ina Zhupa, ato të Erjon Veliajt, i cili sot...

FOTO/ Tre mashtrimet e Elisës, zonjës 5 mln euro

Ina Zhupa, Zëdhënëse e PD-së, ka reaguar ndaj ministres Elisa Spiropali, sipas të cilës opozita nuk ka as ekip edhe as program. Duke iu përgjigjur...

VIDEO/ “Shqiptarët terroristë, gjakpirësa”, çmendet ministri…

Ministri i MAPL-së në Qeverinë e Kosovës, Ivan Teodosijevic ka ndjekur rrugën e ish-zëvëndësministres, Vesna Mikic. Në datën që kujtonte 20 vjetorin e bombardimeve të...

Drejtori i Zërit të Amerikës: Rama, udhëheqës autoritar, arrogant. Ka krijuar...

Drejtori për Euroazinë në ‘Zërin e Amerikës’, Elez Biberaj, ka shprehur kritika të forta ndaj kryeministrit Edi Rama, duke theksuar se ai është një...

VIDEO/ Edi Rama një horr, Veliaj po vjedh fondet e jetimëve....

Banorët e Unazës së Re kanë vijuar edhe pasditen e sotme protestën e tyre, ndërsa i kanë bërë thirrje Policisë së Shtetit, të gjejë...

Ish-miku i Ramës nuk kursen akuzat/ Kusar dhe i çmendur, nuk...

Për vite me rradhë ka qenë mentori politik i Edi Ramës, mbështetësi kryesor i tij në Partinë Socialiste, Koço Kokëdhima, nuk ka kursyer akuzat...

Rama flet për hallate dhe del me brekushe se nuk ka…

Analisti Armand Shkullaku u shpreh mbrëmjen e sotme se kryeministri Edi Rama nuk ka asnjë bilanc për qeverisjen e tij. Në studion e Të paekspozuarit,...

Rama, shejtan dhe pervers/ Kryemadhi uron që Kryeministri mos…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, e ka cilësuar shejtan kryeministrin Edi Rama, ndërsa shtoi se gjuha që përdor ai është përverse. Kryemadhi iu përgjigj nga...

Pas akuzave të ish-deputetes/ Elisa e Ramës: S’jam shefe e Oltës,...

Elisa Spiropali, Zëdhënëse e Qeverisë dhe ministre Shteti për Marrëdhëniet me Parlamentin, ka reaguar ndaj ish-deputetes Dhurata Çupi. Kjo e fundit në një deklaratë për...

Godet Kim Mehmeti: Edi Rama flet si budallai i mëhallës

Publicisti i mirënjohur shqiptar, Kim Mehmeti ndihet “i pafuqishëm” për t’i dhënë një këshillë Edi Ramës se si mund të mirë-qeverisë vendin. Ai thotë se...

Rama: Eurokadrinjtë duan lajme sensacionale nga grupi i endacakëve…

Kryeministri Edi Rama shprehu shqetësim sot lidhur me pasqyrimin në mediat ndërkombëtare të protestave të opozitës. Rama nuk kurseu akuzat ndaj mediave ndërkombëtare, që sipas...
WhatsApp DENONCO