E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

Dëshmitë e frikshme/ Kërkohen mbi 130 vite burg, kush janë shqiptarët...

Për shkak të pezullimit të seanca gjyqësore për shkak të koronavirusit, në Romë do të nisë gjykimi nesër ndaj personave të akuzuar për krijimin...

Merret në mbrojtje guvernatori i Lombardisë, akuzohet si “vrasës” i viktimave...

Është marrë nën mbrojtje Guvernatori i Lombardisë Attilio Fontana pas kërcënimeve për vdekje të bëra gjatë orëve të fundit. Me urdhër të Prokurorisë së...

Meta: Rama duhet t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe ato të drogës

Në intervistën e tij për emisionin "Çim Peka LIVE" në Syri TV, presidenti Ilir Meta kërkoi që kryeministri Edi Rama ti nënshtrohet edhe testit...

Dekret për shpërndarjen e Qeverisë, Rama-Metës: Lëvizja do transformohet në parti

Kryeministri Edi Rama ironizoi mbrëmjen e sotme paralajmërimin e Presidentit Ilir Meta për shpërndarjen e Parlamentit dhe të qeverisë. I ftuar në “Real Story” në...

“Rama peng i krimit dhe oligarkëve”/ Basha: Njerëzit e ndershëm ia...

Kreu demokrat Lulzim Basha Rama ka reaguar ndaj deklarimeve të Kryeministrit Edi Rama, i cili mohon përdorimin e dhunës nda policia. "Rama nuk e sheh...

Veliaj: Presidenti është çmendur, është bërë gazi i Botës

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, tha se padia e parë në Gjykatën Kushtetuese lidhur me Teatrin është nul, pasi ligji për të cilën Presidenti...

“Ramavirusi është kryetari i oligarkëve”/ Ish-deputeti: Edhe Kuvendin e ktheu në...

Edi Rama tradhëtoi 3 mln shqiptarë për 10 oligarkë, shprehet Enkelejd Alibeaj, ndërsa thekson se oligarkët i diktuan Kryeministrit nga tokat në bregdet, te...

Zjarri te Shëndetësia/ Manastirliu: E-mail i vjetër, incidenti u shkaktua nga...

PD publikoi sot provat që në Ministrinë e Shëndetësisë ka rënë zjarr. Ish-deputeti Bardh Spahia ka nxjerrë një email të Ministrisë së Shëndetësisë, qe...

“Analfabet funksional, i paditur, tapë topi”/ Manjani “shpërthen” ndaj Veliajt

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar ashpër ndaj Kryebashkiakut Erjon Veliaj, që e quan një analfabet fuksional, të paditur dhe tapë topi. Manjani shkruan...

“Stambolli digjet e zuska krihet”/ Vasili “shpërthen” ndaj Veliajt

Nën/kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili foli për Fax News përmes një lidhje me skype për masat e reja të qeverisë, temat...

“Kina krijoi virusin në laborator, e shpërndau nëpër Botë dhe fshihet...

Drejtori i Zyrës së Politikës së Tregtisë në Shtëpinë e Bardhë, Peter Navarro iu bashkua qëndrimeve të vazhdueshme të SHBA-ve se Kina keqpërdori pandeminë...

“Tenderat sekretë”, Meta: Inkurajoj organet e drejtësisë të reagojnë

Presidenti Ilir Meta inkurajoi organet e drejjtësisë që të veprojnë për denoncimet që janë bërë nga opozita lidhur me ato që konsiderohen si tendera...

Maliqi: Beu i Surrelit është si Nastradini, boll e sëmurët këtë...

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar ashpër ndaj show që Kryeministri Edi Rama jep në ERTV dhe më pas përmes mediave për shqiptarët. Maliqi e quan...
WhatsApp DENONCO