E entje, Nentor 21, 2019
Etiketimet Akuza

Etiketim: akuza

Rama humb qetësinë: Kadrinj, zuzarë, derra të shtrirë…

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nga Kongresi i PS-së se shumë shpejt do të ketë një ashpërsim të dënimeve ndaj atyre që guxojnë të...

VIDEO/ Halli i Ramës nuk janë negociatat, por …

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi, përmes një komenti në rrjetet sociale shkruan se halli i Kryeministrit Edi Rama është ruajtja e karriges...

Shkëlzen Berisha: Balla një palaço, shpifës i dënuar dhe miku i...

Shkelzen Berisha tha se Taulant balla është një shifës, i dënuar edhe i provuar edhe me vendime gjykate. Berisha tha se Balla është një palaço. Në...

Vasili shpërthen ndaj Veliajt/ Langaraq, Tirana do të fshijë nga memorja...

Petrit Vasili, ish-deputet i LSI-së, ka reaguar ashpër ndaj kryebashkiakut të Tiranës, Erjon Veliaj, lidhur me deklarimet e këtij të fundit për protestën e...

I dënuari me 17 vjet burg akuzon Gramoz Ruçin…

Një akuzë e drejtpërdrejtë është bërë sot nga protesta e opozitës para Kuvendit ndaj kryeparlamentarit, Gramoz Ruçi. Ismet Shala, kandidat i PD-së në Qarkun e...

Foto e Ramës, Paloka: Diktatoruc i trembur, skenë e sajuar për...

Fotoja e Kryeministrit Edi Rama, ku shfaqet i ulur në një nga stolat e vendosur në sheshin Skenderbej, ka shkaktuar reagime të shumta, por...

FOTO/ Skandal në televizionin Channel One të Ylli Ndroqit, arrestohet prezantuesi...

Një ngjarje në përmasat e një skandali e cila është mbajtur e fshehtë për publikun, ka ndodhur reth dy javë më parë në kryeqytet....

Dosja në gjykatë/ Prokuroria ngre akuza për trafik droge dhe korrupsion...

Prokuroria për Krime të Rënda ka përfunduar hetimet ndaj ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe ish-zyrtarëve të lartë të policisë të dyshuar si të...

Reagimi ndaj Nafijes së Rilindjes/ Kujdes eurot, fshihi në…

Elisa Spiropali, Zëdhënëse e Qeverisë dhe Ministre Shteti, ka sulmuar opozitën nga foltorja e Kuvendit, ndërkohë që mijëra qytetarë kishin rrethuar godinën e Kuvendit...

Deklarata e fortë/ Kryemadhi: Diplomatët e huaj peng i konçensioneve, ja...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e ftuar në "Tempora", publikoi një foto të zv/ambasadorit të OSBE-së duke zgjidhur një fjalëkryq, ndërsa shtoi se ka...

Akuza ndaj Mogherinit/ Po mban takime të fshehta në lidhje me...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka aluduar se shefja e diplomacisë Evropiane, Federica Mogherini, po mban takime të fshehta në lidhje me dialogun Kosovë-Serbi. Haradinaj...

Sa vetë ka përdhunuar Kryemadhi? Ja përgjigjia epike…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi iu përgjigj akuzave të kryeministrit Rama nga Vlora. E pranishme në studion e Ora neës, Kryemadhi iu përgjigj deklarimeve...

Rezart Veleshnja: Ja e vërteta mbi akuzat ndaj të dashurës/ Çfarë...

Bënë bujë ditën e sotme postimet e aktorit të njohur Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën se e kishte tradhëtuar dhe se ajo...
WhatsApp DENONCO