E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Abuzimi

Etiketim: abuzimi

Skandali/ Ministria e Arsimit ishte në dijeni të abuzimeve seksuale në...

Abuzimi seksual me nxënësen 15-vjeçare të shkollës në Babrru merr përmasat e skandalit. mësohet se Ministria e Arsimit ka qenë në dijeni të abuzimeve...

Abuzimi me të miturën, hetimet shtrihen edhe për drejtuesit e shkollës

Skandali që ka ndodhur me një 15-vjeçare, ndaj të cilës është abuzuar prej 4 vitesh nga roja i shkollës dhe disa të rinj, ka...

FOTO/ Kush është Abaz Doku, kishte ndërruar tre herë punë në...

Personi që shihni në foton e mëposhtme është Abaz Doku, 65-vjeccari që dyshohet se ka abuzuar me një vajzë të mitur në zonën e...
WhatsApp DENONCO