E mërkurë, Korrik 8, 2020
Etiketimet 30 qershor

Etiketim: 30 qershor

“Në 30 Qershor nuk pati zgjedhje të ndershme”/ Basha përshëndet deklaratën...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, përshëndeti deklaratën e misionit të Keshillit të Europës, i cili kritikoi një ditë më parë procesin e votimeve...

Zgjedhje më 30 qershor? Zyrtari i PD bën deklaratën e fortë:...

“E patë qytetërimin, njerëzit? Ishte në tentativë skandali, dhe dy veta dhanë dorëheqjen. Nuk pritën gjykatat, ata, se gjerat zgjidhen politikisht”. Çlirim Gjata, sekretari për...

Kandidatët për kryebashkiakë/ Komunistët, të bindurit e të pavarurit, ja rivalët...

Socialistët po shkojnë të vendosur drejt zgjedhjeve lokale të 30 qershorit, ndërkohë që opozita ka deklaruar se nuk do të ketë një proces, pa...

Gazetari bën deklaratën e fortë: Në 30 qershor nuk ka zgjedhje...

Gazetari Aleksandër Çipa tha se nuk mund të bëhen zgjedhjet në 2019 pa opozitën, apo me njërën palë. Çipa tha se ka ende kohë për...
WhatsApp DENONCO