E mërkurë, Dhjetor 2, 2020
Etiketimet 24 oret e fundit

Etiketim: 24 oret e fundit

Koronavirusi në Itali/ 684 viktima dhe mbi 20 mijë infektime në...

Në 24 orët e fundit, në Itali, janë regjistruar 20,709 raste të reja me COVID-19 pas 207,143 tamponëve të kryer. Kjo u raportua në buletinin...

Koronavirusi në Shqipëri/ 17 viktima në 24 orë, 484 të shtruar...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 17 viktima nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 5 qytetar nga Durrës, 4 qytetarë nga...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 29 viktima dhe 1069 raste të...

Shifra të larta vijnë nga Maqedonia e Veriut. Në 24 orët e fundit në këtë vend janë regjistruar 29 viktima dhe 1 069 raste...

Koronavirusi në Shqipëri/ 12 viktima në 24 orë, 506 të shtruar...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 12 viktima nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 5 qytetarë nga Tirana, 2 qytetarë nga...

Koronavirusi në Shqipëri/ 12 viktima në 24 orë, 491 të shtruar...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 12 viktima nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 5 qytetarë nga Tirana, 1 qytetar nga...

Koronavirusi në vendin tonë/ 16 viktima në 24 orët e fundit,...

16 qytetarë nuk e kanë fituar betejën me koronavirusi në 24 orët e fundit. Bëhet fjalë për 6 qytetarë nga Tirana, 3 qytetarē nga Fieri,...

Koronavirusi në Shqipëri/ 545 raste të reja në 24 orë dhe...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 545 raste të reja me koronavirus nga 2026 testime të kryera. Harta e të prekurve...

Bilanci ditor nga koronavirusi, 18 viktima dhe 463 të shtruar në...

Nw 24 orwt e fundit nw vendin tonw janw regjistruar 18 viktima nga koronavirusi. Bëhet fjalë për 8 qytetar nga Tirana, 3 qytetar nga...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut/ 1039 raste të reja dhe 15...

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë humbur jetën 15 qytetarë. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë realizuar 3, 143...

Koronavirusi në Greqi/ Sërish shifra të larta, 2135 raste të reja...

Greqia sërish ka vijuar me shifra të larta të koronavirusit. 101 viktima dhe 2 mijë e 135 raste të reja kanë rezultuar brenda 24...

E martë e zezë në Shqipëri, 19 të vdekur nga koronavirusi...

Në 24 orët e fundit në vendin tonë, janë regjistruar 19 viktima nga koronavirusi. Kjo një shifër rekord që prej fillimit të pandemisë në...

E hënë e zezë në Shqipëri/ 17 viktima nga koronavirusi, 439...

Në 24 orët e fundit, janë regjistruar 17 viktima nga koronavirusi në vendin tonë. Kjo një shifër rekord që prej fillimit të pandemisë në...

Koronavirusi në Itali/ 34,767 raste të reja dhe 692 viktima në...

Shkon në 1 380 531 numri i të infektuarve me koronavirus në Itali dhe në 49 261 numri i viktimave. Ndërsa deri më sot...
WhatsApp DENONCO