Detaji që nuk u vu re, si reagoi Donaldi kur i kujtuan takimin me Borën (Foto)

Mbrëmjen e djeshme u diskutua shumë mbi raportin mes Donaldit dhe Beatrixës brenda shtëpisë së Big Brother.

Mbrëmë, teksa po transmetohej një klip me momente të dyshes, u vu re një detaj i çuditshëm. Bëhej fjalë për një veprim që pati bërë aktori i humorit ditën kur takoi Bora Zemanin brenda shtëpisë.