Basha e akuzoi se ka dalë kundër PD, Meta poston foton nga liqeni: Fundjavë të qetë

Presindeti Ilir Meta shfaqet i veshur sportiv, i qeshur, i ulur në një stol me një liqen në sfond. Fotografinë e ka postuar në rrjetet sociale.

“Ju uroj një fundjavë të qetë”, shkruan Meta.

LEXO EDHE  Plagoset me thikë një person në Durrës

Postimi vjen pak minuta pasi zyra e shtypit pranë Lulzim Bashës, përmes një reagimi, e akuzoi se Meta ka dalë hapur kundër Bashës dhe PD.