Publikohen pamjet, prapaskenat e nxehta mes Anës dhe Erionit (Video)

Foto: Përputhen

Erioni ishte shumë afër me Mikelën, por kohët e fundit duket se janë ftohur.

Në puntatën e djeshme, janë transmetuar pamje që nuk i kishim parë. Aty duket se sa të afërt ishin Ana dhe Erioni që gati shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  “Vuaj nga epilepsia, kam pësuar disa herë vdekje klinike”, Xheisara rrëfen historinë e trishtë: Babain e kam invalid

Madje nuk hezitonin të shkëmbenin dhe fjalë të ëmbla të tipit “Je dritë”, “Ta haj zemrën”.