Monika Lubonja ngre dyshimet: Donaldi dhe Iliri mbyllen në banjo dhe planifikojnë strategjitë

Foto: Instagram

Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj janë “rivalët” kryesorë brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Ata vlerësohen si ndër pretendentët kryesorë për të fituar çmimin e madh dhe debatet e forta mes tyre nuk kanë patur fund.

Mirëpo, ndryshe nga publiku, Monika i shikon si shokë të ngushtë. Gjatë një bisede, aktorja i thotë Arbrit se Donaldi dhe Iliri janë “bashkëpunëtorë” dhe se në fakt zënkat dhe debatet që bëjnë vazhdimisht janë një strategji e tyre.

LEXO EDHE  Dikur armiq, Stresi bën gjestin e papritur për Noizyn

“Ata janë shokë të ngushtë me njëri-tjetrin. Kjo është loja e tyre. E ke vënë re kur fillojnë dhe flasin për një temë kot, futen këta të dy. Ti thua Monika 2 apo 3. Këto janë dopio. Mos mbyllen në banjo këto, do të bëjmë këtë veprim, këtu kështu…”, tha Monika.