I këndojnë këngën që Donaldi shkroi për të, emocionohet Bora Zemani (Video)

Moderatorja Bora Zemani mbushi 30-vjeç me datë 9 dhe mbrëmjen e djeshme ka organizuar një festë luksoze me miq e familjarë.

Atmosferën e ndezën Bruno dhe Klajdi, por “qershia mbi tortë” ishte momenti kur ata kënduan këngën “Toxic Love” të Elgit Dodës, këngën që Donaldi e ka shkruar për Borën.

LEXO EDHE  Anaid Kaloti: Bora Zemani është shqiponjë, ndërsa kërmilli është...

Siç shihet nga videoja e postuar nga moderatorja Jona Spahiu, Bora ka kërcyer dhe kënduar bashkë me ta këngën dedikuar asaj, ndonëse nuk i ka fshehur emocionet.

 

LEXO EDHE:

Pamje nga festa luksoze e ditëlindjes së Bora Zemanit