Pamje nga festa luksoze e ditëlindjes së Bora Zemanit

Moderatorja Bora Zemani festoi 30-vjetorin e lindjes në datën 9 janar, ku nuk organizoi ndonjë festë, por e la ta festojë disa ditë më vonë.

Mbrëmjen e djeshme Bora ka bërë një super festë me miqtë, familjarët dhe kolegët e saj.

Disa nga të ftuarit ishin: Xhensila Myrtezaj, Elita Rudi, Ermali dhe Ami, Bruno dhe Klajdi si këngëtarë, Rezarta Shkurta, Semi Jaupaj, Olsa Muhameti, Jona Spahiu, Jonida Vokshi, Albana Osmani, Arbana Osmani, Olti Curri, Ervin Kurti, Eraldo Rexho, Bledi Strakosha, Aulona Musta. Në festën e saj madhështore nuk kanë munguar gjithashtu edhe disa prej konkurrentëve të emisionit që ajo moderon, “Për’puthen”.

LEXO EDHE  Publikoi foto të Hashim Thaçit e Kadri Veselit, reperit shqiptar i ndodh e papritura në Instagram