‘Çmendet’ e reja nga Tirana, zhvishet dhe kërcen në mes të rrugës (VIDEO)

Një vajzë nga Tirana është zhveshur papritur dhe ka filluar të kërcejë gjysmë e zhveshur para një dyqani.

E reja ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve. Një prej qytetarëve vë duart në kokë nga ajo që sheh.

LEXO EDHE  VIDEO/ Korça e zbardhur nga dëbora, Meta zgjedh të recitojë

Veprimi i pazakontë i të resë i ka shokuar kalimtarët dhe të gjithë habiten se si ajo ka guxuar ta bëjë një gjë të tillë ndërkohë që temperaturat janë të ulëta.