Arbri tregon sakrificën e tij më të madhe: Ika në Amerikë dhe punoja 12 orë në ditë

Foto: Big Brother

Arbri është banori më i ri në “Big Brother VIP” dhe ditën e sotme Abri ka treguar më shumë për jetën e tij dhe i ka rrëfyer Ilirit sakrificën e tij më të madhe.

“Të ikja në Amerikë dhe të punoja 12 orë në ditë. Këtu isha mirë, punoja, kisha dhe tenisin por në Amerikë doja të ikja të punoja, t’ja nxirrja fundin dhe ilegalisht, të rrezikoja”- tha Arbri.

LEXO EDHE  Donaldi “tradhtoi” DJ Dagz, reagon për herë të parë DJ PM

“Të kuptoj shumë mirë”- i tha Iliri.