Donaldi ia thotë troç Beatrix: Bukuria konsumohet për disa muaj, dua një femër me karakter të fortë

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj kanë diskutuar rreth bukurisë dhe karakterit të femrës. Donaldi tha se bukuria e një femre konsumohet për disa muaj dhe deklaroi se atij i pëlqejnë femrat me karakter të fortë.

Çifti kanë pasur një krisje të fortë mes vete pas spektaklit të së martes, madje Donaldi i kërkoi Trixës që të vazhdonte vetëm dhe pasi të dalin të shohin se ku janë mes vete. Por përsëri ata arritën të tejkalonin këtë krizë dhe mbrëmë kanë kaluar një natë romantike në oborr teksa shihnish film.

LEXO EDHE  Dikur armiq, Stresi bën gjestin e papritur për Noizyn