Video/ Balliu i shkëlqyer, shënon dhe barazon rezultatin ndaj Betis

Lojtari i shqiptar, Ivan Balli i cili aktivizohet me Rayo Vellecano në La Liga, ka arritur të shënojë gol në ndeshje që po luhet aktualisht ndaj Betis.

Balliu dërgoi topin në rrjetë në minutën e 71-të për të barazuar rezultatin për skuadrën e tij.

LEXO EDHE  Barazimi në derbi, Mehmeti: Ishim më kërkues se Dinamo, skuadra po del në filozofinë e saj

Një gol i shkëlqyer nga shqiptari që tregohet i vëmendshëm pas një rrëmuje të krijuar në zonën kundërshtare.