E mërkurë, Janar 26, 2022
Etiketimet Balliu

Etiketim: Balliu

Video/ Balliu i shkëlqyer, shënon dhe barazon rezultatin ndaj Betis

Lojtari i shqiptar, Ivan Balli i cili aktivizohet me Rayo Vellecano në La Liga, ka arritur të shënojë gol në ndeshje që po luhet...

Derbi i shqiptarëve në La Liga, Balliu del triumfues ndaj Bares

Rajo Vajekano ka fituar në shtëpi me rezultatin 1-0 ndaj Espanjolit. Në këtë sfidë luajtën dhe dy shqiptarë për skuadrat respektive. Mbrojtësi Ivan Balliu luajti...

Edhe Balliu ironizon Bardhin: Je jurist i talentuar, por statusin e...

“Del Gaz Bardhi përballë gjithë mediave, që është jurist dhe shumë i talentuar madje, e të lexon Statutin e 2010-ës së Partisë Demokratike! Po...

Ish-deputeti: Më 11 dhjetor Kuvendi Kombëtar shkarkon Bashën dhe pakicën e...

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu, ka deklaruar se në mbledhjen e Kuvendit të PD të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha në datën 11 dhjetor...

Ish-deputeti: Kuvendi i PD më 11 dhjetor, në 18 është ai...

Ish deputeti demokrat Klevis Balliu ka reaguar me një postim në faqen e tij në rrjetin social pas deklarimit të një dite më parë...

Salihi: Do mundohemi të bllokojmë Lewandowskin, ja pse mungon Balliu

Zëvendëstrajneri i përfaqësueses shqiptare, Hamdi Salihi, ka deklaruar se pavarësisht mungesave, kuqezinjtë do të bënin maksimumin në sfidën me Poloninë, pa prishur konceptet e...

Asistoi te goli i kolumbianit, Balliu mahnitet nga Falcao: Mjafton t’ia...

Transferimi i Radamel Falkaos në kampionatin spanjoll te Rayo Vallecano, ka qenë një “dhuratë nga qielli” e ditëve të fundit të merkatos për klubin...

Anëtarësia e PD-së Pogradec skualifikon nga gara Klevis Balliun dhe ish-...

Përfundon votimi i anëtarësisë së PD-së në degën e Pogradecit. Në fund, zgjedhësit kanë eliminuar nga lista e kandidatëve, ish-deputetin levis Balliu dhe ish-kryetarin...

Shembja e banesave te Unaza e Re, banorët në pritje të...

IKMT njoftoi të enjten e kaluar se sot në mëngjes do të niste aksionin për shembjen e ndërtesa te "Unaza e Re", paralajmërim që...

Emërimi i bashkëshortes së Denar Bibës në administratë/ Balliu: Ja të...

Partia Demokratike ka reaguar përmes ish-deputetit Klevis Balliu lidhur me emërimin e Elona Kanas, bashkëshorja e Denar Bibës, në një pozicion pranë Entit Rregullator...

IKMT njofton rinisjen e aksionit për shembjen e banesave te Unaza...

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu, bëri të ditur sot se banorët e Unazës së Re janë njoftuar nga IKMT-jka se ditën e hënë do...

“Astiri”/ Balliu: Një banori i thyen kockat, një invalid e kanë...

Përplasje të forta u zhvilluan në orët e para të mëngjesit të sotëm në zonën e “Astirit” në Tiranë, ku Inspektorati i Mbrojtjes së...

Mungesa e dialogut/Balliu: Rama po shkel çdo parim, po dëbon, kërcënon...

Situata e krijuar prej më shumë se një viti me banorët e Unazës së Re ka shkaktuar probleme të mëdha jo vetëm për ta....

Të Fundit