VIDEO/ Abraham zhbllokon Roma-Juventus, por Dybala barazon me një supergol

Ndizet menjëherë shpejt ndeshja mes Romës dhe Juventusit. Janë verdhekuqtë ato që në goditje këndi gjejnë golin me Tammy Abraham, i pambuluar si duhet brenda zone.

Por, disa minuta mëpas, është Dybala te Juventusi që barazon shifrat në Olimpico. Një gol spektakolar nga La Joya… Agjentinasi me te majten e tij nuk i le shpetim Rui Patricio.

LEXO EDHE  VIDEO/ Ndodh në Turqi, lojtarët pastrojnë borën për të gjetur pikën e bardhë të 11-metërshit