Talenti 18-vjeçar mahnit stafin e Partizanit, habiten nga zgjedhja e Ilir Dajës

Klevis Dragaj ka surprizuar stafin e ri teknik të Partizanit. Burime të besueshme pranë lojtarit bëjnë me dije që 18-vjeçari ka mahnitur me performancën e tij në seancat stërvitore.

E habitshme ka qenë për trajnerin Mehmeti dhe ndihmësit e tij se si ish-tekniku Ilir Daja nuk i kishte dhënë asnjë minutë gjatë kohës kur drejtonte të kuqtë.

LEXO EDHE  Statistikat/ 5 arsyet përse Lewandowski është më i miri

Në klub janë optimistë dhe e shohin si futbollist të së ardhmes. Megjithatë vetëm fusha e blertë do të mund t’i tregojë cilësitë e vërteta të tij. Pritet të shihet se çdo të ndodhë me të teksa zhvillimet janë të shumta gjatë kësaj periudhe.