Deklaratat e Ramës/ Paloka: E vetmja e vërtetë që tha është se dje duke mbrojtur Bashën mbrojti veten e tij

Deputeti demokrat Edi Paloka, ka reaguar sërish pas komunikimit të sotëm të kryeministrit Edi Rama.

Në postimin e tij Paloka shkruan se nga gjithë ai komunikim Rama tha një të vërtetë, se duke mbrojtur Bashën dje ka mbrotjur veten e tij.

LEXO EDHE  VIDEO/ Alibeaj: Rama-Berisha, bashkëpunojnë në biznese dhe kundra Bashës

Postimi i Palokës:

E paska thene nje te vertete; duke “mbrojtur” Bashen, ka mbrojtur veten e tij .