Aksident në Tiranë, makina luksoze përfundon në dyqan

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në zonën e “Selvisë” në Tiranë.

Mësohet se në aksident është përfshirë një automjet luksoz i zi i cili ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një dyqan.

LEXO EDHE  Tre mitet më të përhapura për vaksinën e koronavirusit

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, por forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes.