Fifi dhe Kledi Hysa bashkojnë forcat, paralajmërojnë fansat për një surprizë (Video)

Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi, që nga dalja nga shtëpia e ‘BBV’, është kthyer në kryefjalë të mediave.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar një video ku shfaqet së bashu me ish-banorin e ‘BBV’, Kledi Hysën. Duket se dyshja kanë në plan një projekt së bashku pasi thonë se gjëra të mira po vijnë.

LEXO EDHE  Do të bëhet kryetar bashkie i Durrësit? Flet Noizy

“Gjëra të mira po vijnë”– ka shkruar Fifi.