Beatrix Ramosaj sherr me banoren e re: Hajde se ta tregoj unë

Me hyrjen e 5 banorëve të ri në ‘BBV’ janë trazuar ujërat brenda shtëpisë. Banorët e rinj shoqërohen më shumë me njëri-tjetrin dhe janë shprehur se prisnin më shumë afrimitet nga banorët që ishin pjesë e shtëpisë. Por gjatë spektaklit të djeshëm, një debat ka ndodhur mes dy vajzave, Beatrixsës dhe Xheisarës.

LEXO EDHE  Donaldi “tradhtoi” DJ Dagz, reagon për herë të parë DJ PM

Në dhomën e rrëfimit, Trixa tha se ajo nuk mund te vije dhe t’i tregoj atyre nëse ka atmosferë apo jo, se aty realisht ka.

“Ti po don me na tregu a ka muzikë këtu a jo, hajde loçkë se ta tregojë unë”, ishin fjalët e Beatrix.