Konkurrentja e ‘Love Story’ çmendet pas Robert Berishës, e puth në buzë në mes të emisionit (Video)

Foto: Love Story

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha ishte së fundmi i ftuar në emisionin “Talk Love Story” në Tv Klan. Prezenca e tij në studio ka çmendur një ndër konkurrentet, Kleonën.

Me lejën e Eni Shehut, ajo u ngrit për të puthur këngëtarin. Roberti i tha që mund ta puthte ku të donte dhe Kleona nuk hezitoi ta puthte në buzë.

LEXO EDHE  “Ti nuk lan as nev**** tënde”, Iliri dhe Donaldi ofendojnë njëri-tjetrin live

Eni Shehu: Shko puthe njëherë të heqësh gjithë merakun.

Kleona: Ku ta puth?

Eni Shehu: Puthe ku të duash vetëm qetësohu.

Kleona: Se di a më pranon apo jo?

Robert Berisha: Ku të duash zemër…