Ish-banorët e “Big Brother Vip” konfirmojnë lidhjen (Foto)

Sheila Haxhiaj dhe Kledi Hysa janë tashmë dy ish-banorë të “Big Brother”, por edhe pas daljes ata po marrin shumë vëmendje me veprimet e fundit.

Pak kohë më parë dyshja u shfaqën të përqafuar në sheshin Skënderbej dhe kaq u desh të ngrihen pikëpytje për marrëdhënien e tyre.

LEXO EDHE  Incident në shtëpinë e "BBV"/ Einxhel Shkira rrëzohet keq, dyshon se ka thyer krahun (Video)

Së fundmi, Sheila i ka shtuar aludimet. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto pranë Kledit buzë detit. Ndjekësit e kanë marrë si konfirmim për një lidhje dashurie dhe në komente nuk kanë munguar urimet.