Donaldi-Monikës: Vajtoni për Sabianin ju, e bëri vilën në Lalëz ai (Video)

Marrëdhënia Ilir-Monika është krisur prej disa kohësh dhe Sabiani e ka quajtur ‘tradhtare’ aktoren.

Së fundmi, gjatë kohës kur banorët ishin duke biseduar në oborr është vendosur kënga e Sabianit “Tradhtare” dhe menjëherë banorët kryesisht Monika dhe Arjola kanë filluan të këndojnë duke “vajtuar” e kërcejnë duke ironizuar titullin e këngës “Tradhtare” pasi kështu u shpreh dhe Sabiani ndaj Monikës në debatin e lartpërmendur.

LEXO EDHE  Kush janë dy banorët VIP që rrezikojnë të eliminohen sonte nga "Big Brother"

Ndërkohë Donaldi i është drejtuar Monikës duke i thënë se: “ E bëri vilën në Lalëz ai, vajtoni për Sabianin ju”.

Me këtë koment kanë qeshur të gjithë banorët por nuk ka pasur asnjë reagim nga ana e Ilirit apo Monikës.