E infektuar me Covid-19, Armina Mevlani tregon si është gjendja e saj shëndetësore

Foto: Instagram

Blogerja Armina Mevlani është infektuar me Covid-19 një javë më parë dhe ka treguar se ende po e vuan.

Blogerja ka publikuar disa video, në të cilat shprehet se sot ndihet më e lodhur se kurrë. Ajo ka këshilluar ndjekësit të vizitohen, të mbajnë maskat dhe të kujdesen për veten.

LEXO EDHE  Tha se e ka ngacmuar futbollisti Mario Balotelli, Ledjana "thumbon" Antonelën (Foto)