Monika Lubonja e ngacmoi publikisht, parashutisti i çon mesazh aktores (Video)

Foto: Big Brother

Aktorja Monika Lubonja, dy ditë më parë u emocionua shumë kur i erdhi një surprizë nga qielli, një mesazh me parashutë, të cilin nuk u mor vesh se kush ia kishte dërguar. Prandaj banorët e veçanërisht Donaldi nisën ta ngacmonin Monikën për parashutistin.

Monika kërkoi që t’ja sillnin “pilotin” e famshëm dhe duket se edhe kjo do të ndodhë. Dje parashutisti ka kaluar prapë lart shëpisë së “Big Brother” dhe e ka surprizuar Monikën me një banderolë ku shkruhej: “Monika, zemër më prit se po vij”.

LEXO EDHE  Mikela qëlloi Erionin me shuplakë, publikohen pamjet e patransmetuara (Video)