Monika Lubonja bën premtimin e madh, ja çfarë do bëjë me çmimin e madh nëse e fiton “Big Brother”

Foto: Big Brother

Finalja e “Big Brother VIP” që ishte planifikuar për në 14 janar, do të shtyhet minimalisht deri në 18 shkurt.

Gjatë mbrëmjes së djeshme në spektakël të gjithë banorët do të deklaronin vendimin e tyre nëse dëshirojnë të qëndrojnë deri në fund, ose jo.

LEXO EDHE  Nevina Shtylla zbulon pse e mban të fshehtë identitetin e partnerit

Monika Lubonja ishte e para që deklaroi vendimin e saj dhe tha se do të vazhdojë garën për dy arsye që nëse fiton çmimin e madh gjysma e parave do të shkojnë për fëmijët me sëmundje të rënda dhe gjysma tjetër për fondacionin Dritan Hoxha.