Klea Huta bën deklaratën e papritur për Ermal Mamaqin

Klea Huta është një nga aktoret protagoniste të serialit “H.O.T” (Humans of Tirana) me producent Ermal Mamaqin.

Së fundmi, në një mini-intervistë me ndjekësit në rrjete sociale, Klea ka tërhequr vëmendjen me deklaratëne saj lidhur me kolegun e serialit “H.O.T”, Ermal Mamaqin.

E pyetur se pse nuk ndiqet me producentin në rrjete sociale, Klea Huta është përgjigjur: “Nuk do të thotë që të jesh koleg duhet detyrimisht të ndiqesh në rrjete sociale apo të kesh miqësi.”

Deklarata e saj na ka habitur të gjithëve, dhe shumë ndjekës mendojë se kanë mosmarrëveshje dhe konflikt me njëri-tjetrin, ndërsa disa të tjerë mendojnë se dyshja thjeshtë kanë vendosur t’i mbajnë kontaktet vetëm profesionale.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi zbulon si nisi historia e dashurisë me Amin: Nuk kisha asgjë, ja çfarë i premtova