Sarah Berisha i shkruan letër Dj PM pas eliminimit nga “Big Brother VIP” (FOTO)

Blogerja Sarah Berisha dhe Dj PM krijuan një lidhje brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” dhe largimi i PM ka ndikuar tek Sara. Pas eliminimit të tij nga shtëpia e “BBV”, Sarah i ka shkruar një PM.

LEXO EDHE  Donaldi “tradhtoi” DJ Dagz, reagon për herë të parë DJ PM

“PM të kam zemër. Do të më mungojnë puthjet e tua me pështymë, se i thosha unë atij të mos më puth me pështymë. Faleminderit për çdo gjë që më dhurove këtu brenda”– shkruan blogerja.