Këngëtari shqiptar tregon premtimin që i ka bërë partneres: Nëse të tradhtoj, do të ta them në sy

Foto: Instagram

Këngëtari Erik Lloshi, i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’, ka zbuluar më shumë rreth jetës private dhe marrëdhënien me partneren e tij.

Këngëtari tregoi se i ka bërë një premtim bashkëshortes, që do të tregohet i sinqertë, madje edhe nëse ndodh që ta tradhtojë.

LEXO EDHE  Edi Manushi nxjerr videon e rrallë të Bora Zemanit në moshën 17-vjeçare si velinë në 'Top Channel'

‘Bashkëshortes sime i kam thënë vetëm një fjalë: Në momentin që unë do të të tradhtoj, do të ta them në sy. Jam i sinqertë me veten time’- tregoi këngëtari.