Fifi dhe Graniti janë lidhur në fshehtësi pas daljes nga “Big Brother VIP”

Foto: Instagram

Marrëdhënia e dy ish-konkurrentëve nga Kosova, këngëtares Fifi dhe ish-futbollistit, Granit Cana ishte ndër më të komentuarat në shtëpinë e “BBV”.

Fifi shprehu një pëlqim për ish-futbollistin, por që Graniti vendosi që të jenë miq pasi nuk e shikonte me atë sy, deklaratë që i shkaktoi panik Fifit aq sa të humbte ndjenjat. Ndërsa, pas daljes nga shtëpia, këngëtarja mohoi ta quante ndjenë apo dashuri të vërtetë atë që përjetoi me Granitin. Por, në një festë së fundmi, dyshja u panë pranë njëri tjetrit, teksa publikuan edhe fotografi e video të cilat u bënë virale nëpër rrjete sociale.

LEXO EDHE  Për herë të parë në "Big Brother VIP", dy banorë eliminohen sonte nga shtëpia (Video)

“Panorama Plus” shkruan se miqt të afërt të Fifit dhe Granitit kanë treguar se ata kanë nisur një lidhje romantike dhe për më tepër kanë bërë marrëveshje sekrete për ta vazhduar lidhjen larg syve të publikut.