Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj të papërmbajtshëm, aktori i prek pjesët intime (Video)

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj kanë nisur një histori dashurie në shtëpinë e “Big Brother Vip”. Kjo marrëdhënie është komentuar dhe kritikuar shumë, pasi u konsiderua si një “tradhti” ndaj Bora Zemanit e cila po e priste jashtë aktorin.

Dyshja kanë hedhur pas krahëve çdo gjë mesa duket dhe po shkëmbejnë gjatë gjithë kohës puthje e përqafime me njëri-tjetrin, ndërsa kanë fjetur edhe në të njëjtin krevat së bashku.

LEXO EDHE  Sabri Fejzullahu i kërkon falje publikisht gruas së tij, zbulon arsyen: S’ia bëj vetes kurrë hallall

Së fundmi, një video  është bërë virale në rrjet. Dyshja po qëndronte në divan, kur në një moment këngëtarja afrohet dhe përqafon aktorin, ndërsa ky i fundit e prek në pjesët intime, duke mos u përmbajtur para kamerave.

@bigbrodher3#donaldveshaj🥰 #topchannel #bigbrothervipalbania #viral #fypシ #beatrixramosaj #perputhen_tch

♬ Oh No – Kreepa