VIDEO/ Sherri me grushte në “It’s My Love”, ja kush ishte arsyeja

Një situatë aspak e këndshmë ka ndodhur në  emisionin “It’s my love”, mes dy konkurrenteve, Albanës dhe Inës.

Vajzat fillimisht kanë debatuar me tone të larta zëri, më pas Ina ka goditur me shuplakë Albanën, e kjo e fundit i ka shkulur flokët.

Por djemtë kanë reaguar shpejtë dhe i kanë ndarë vajzat nga konflikti.

LEXO EDHE  'Mos më prek, mos më puth', Arjola dhe Iliri imitojnë sjelljen e ftohtë të Einxhel me Dagz (Video)

Në paraqitjen e radhës janë dhënë arsye se pse ka degraduar situata, dhe nga ajo që u tha në emision duket se e gjitha filloi nga fjala e Albanës që i tha Inës me ton të lartë “m’shele gojën”.

Për më shumë shikoni videot.