Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet nudo në dhomën e zhveshjes (Foto)

Getty

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora ndodhet në Australi dhe aktualisht po përfundon izolimin e karantinës në shtëpi së bashku me të dashurin e saj Taika Waititi.

Teksa ndodhet e izoluar, Rita është shfaqur nudo duke pozuar në pasqyrë në një dhomë zhveshjeje dhe i ka vënë “flakën” rrjetit me foton sensuale.

LEXO EDHE  “Intrigat na ndanë”/ Zbulohet kush është ish i dashuri i Beatrix Ramosajt me të cilin ka tatuazhin e përbashkët në trup