Pamje dramatike/ Makina futet poshtë kamionit dhe tërhiqet zvarrë përgjatë autostradës

Disa pamje dramatike janë regjistruar në Chikago, përgjatë autostradës Interstate 294.

Një makinë ka mbetur e bllokuar nën një kamion dhe tërhiqet zvarrë për disa minuta.

Në makinën e mbërthyer nën kamion ndodhej shoferi 19-vjeçari i cili shpëtoi i padëmtuar për mrekulli.

LEXO EDHE  Prag lufte/ SHBA dhe europianët po largojnë shtetasit e tyre nga Ukraina