Rama e nisi ditën në Valbonë me këngën e saj, ja si reagoi Fifi (Foto)

Kryeministri Edi Rama e nisi ditën e sotme duke publikuar në Instagram pamje përrallore nga lugina e Valbonës, e mbuluar nga dëbora. Pamjet i shoqëroi me këngën e Fifit, “Diell”, tekstin e së cilës e realizoi gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP”.

Fifi ka reaguar në Instastory dhe tha se ka mbetur pa fjalë.

Flor Mumajesi e ka ripublikuar postimin e Ramës dhe u dha një mesazh të gjithë atyre që do të shpërthenin me komente në rrjet.

LEXO EDHE  Kush janë dy banorët VIP që rrezikojnë të dalin të martën nga shtëpia e "Big Brother"

“Bllok e ka kush fillon e shperthen ne komente pa lidhje ne profilin tim ! Besoj do e kem mirkuptimin tuaj , Ketu nuk jemi ne forume politike te asnje partie dhe te asnje programi televiziv. Shijoni pamjen dhe sigurisht kengen”, shkroi Flori.